Ohlasy

Milý SneFSpS, ty to na nás valíš. Musím se přiznat, já to nestíhám. Prokládám to sem tam výletem, třeba do Střelic na medvědí česnek
nebo umytí oken atd.. Ale videa jsou paráda. Pak si zasloužím ty miňonky. 😀😀😀. Měj se.


Tak nám kampus zavřeli, teď lenošíme v posteli,
Lenka to tak nenechá, rukama jen zatleská,
k tomu říká ne, ne, ne, cvičit stále budeme,
točí pro nás videa, tak ničí naše těla.

kmit a shyb, hop a skok, zdraví budem celý rok,
až se zase sejdeme, řekneme si och, jé, jé,
to byl ale blbý rok, snad lepší bude napřesrok………

všem hodně zdraví a pevné nervy!!!!!!!


Velké díky za všechny, že se o nás tak hezky staráte !!! Já cvičím poctivě, co mně dovolí moje pochroumané kotníky, nárty a koleno (jen pravé :-)). Ale už jsem vynašel různé podpůrné prostředky jako „štokrdle“ a podložku pod kolena pro zahradníky apod., takže můžu dělat v podstatě všechny cviky…. Momentálně to mám rozdělený na dvoufázový tréning, jednu sadu cviků dopoledne, tu druhou sadu v pozdním odpoledni. Teda nevím nevím jestli přidáš další, tak to asi nezvládnu trojfázově :-).


Ahoj, srdečně zdravím a dobrovolně přiznávám, že to trochu šidím. Ale jsem moc ráda, že jsme ve spojení. Jelikož má člověk spoustu času, který bohužel málo využívá, má také spoustu času k přemýšlení. Musím tedy konstatovat, že jsem přímo závislá na cvičení v Kampusu. Tu příjemnou atmosféru, dobrou náladu vás všech a snahu o naše zlepšení a dobrou kondici obdivuji a děkuji za to. Už aby to bylo za námi. Potřebuji vás všechny moc, neboť sama na sobě pozoruji při pravidelném cvičení a posilování nejen zlepšení zdravotního stavu, např. snížení hladiny cholesterolu, ale zejména tu načerpanou energii a dobrou náladu.


Srdečně Tě zdravím a moc děkuji Tobě a i všem ostatním za další krásná cvičení. Opravdu to udrží člověka fyzicky a psychicky, aby nepropadl pesimismu, přesto, že mé cvičení má k dokonalosti daleko, vždy si připomínám jak říkáš-každý dle svých možností, nesoutěžíme a tak cvičím, jak to jde. Nejlíp se mně cvičení otvíralo z mailů (rýže a vařečka), s YouTube jsem měla trochu problém to ukončit, ale teď to poslední je výborné, že je to vše pohromadě. Dle Tvého doporučení jsem si dala pevný řád jako v Campusu. Pondělí-rýže, Středa-vařečka, Pátek-kardio, a ostatní dny-u zdi, vždy v 10 hod., abych měla systém! Předtím jsem cvičila, jak mě napadlo!


Moc, moc děkujeme za cvičení. Jste naše sluníčka v době temna.


Milí, díky za vše, co pro mě a ostatní děláte. Já osobně, musím překonávat lenost. Protože jsem si sama naordinovala domácí vězení a protože patřím mezi ohrožený druh (více než 70). Necvičím sice každý den, ale jinak se snažím. V tělocvičně s Vámi mě to však baví daleko víc. Chybí mi kolektiv, chybí mi i to, že si po cvičení zajdeme s děvčaty na pivčo nebo kafíčko. Děkuji ještě jednou za vše, co pro nás seniory děláte nejen vy a vaši kolegové. Pevně věřím, že to všichni v pohodě zvládneme a o to bude větší radost při setkání.


Milá Lenko, staráš se o nás jako o vlastní. Snažím se cvičit každý den, někdy dokonce jednou ráno, podruhé odpoledne. Kromě toho dne, kdy jsem umývala okna. To byl jiný tělocvik.


Moc děkuji, cvičení je výborné. Moc se mi to líbí. Cítím, že mi to pomáhá. Doma, abych nezahálela, jsem si přidala, ještě mytí oken (4 ks) a úklid. Každý den něco. Je ten pohyb a radost, že to ještě zvládnu pro mě hodně důležitý. Jste naše Zlato.


Děkujeme za další cvičení. Doma už nás to nebaví, těšíme se až to skončí a zase se povede normální život. Ale cvičení je super, je to oživení pro tělo i duši.


Moc děkuji za cvičení. Je to prima a hlavně to uklidňuje.


Milí SneFSpS. Právě jsem s Tebou začal nový den! Cvičilo se mi dobře, pouze střídání rukou, kdy jedna zaostává o třetinu taktu za druhou, musím cvičit odděleně. Pravou rukou začínající cvik jsem se to naučil rychleji, začínající levou to šlo více ztuha. Ale asi to je normální. Možná, při dalších cvicích, budou-li ještě nějaké, klidně v případě, že máme zpevnit postavu, konkrétně záda, přidej i pokyn „stáhněte zadek“! My ho máme pořádně stažený už od doby, co se objevil korona virus. Měj se hezky a děkuji za vše! Nyní letím do sprchy, to Tvé cvičení po ní přímo volá!


Jste úžasní – že na nás myslíte a vytváříte videa a k tomu milé povzbuzení. Také Vám a Vašim blízkým přeji zdraví, opatrnost a hodně štěstí. Každé ráno cvičím 15 minut, pokud by jste na videa „jako profík“ vytvořili 2-3 ranní rozcvičky, bylo by to prima a za všechny předem děkuji.


Dobré dopoledne mučitelko :-), dáváš nám pěkně do těla, ale je to potřeba, když moc ven nemůžeme. Přeposlala jsem to tvoje cvičení i mým třem kamarádkám a jsou z toho nadšení, tak díky moc 🙂


Moc děkuji. Jste strašně obětaví.


Dnes jsem si poprvé zacvičil s ámi. Zatím bez pytlíků. V práci mám nějaké malé činky do rukou, poprosím kolegu, aby mi je donesl. (Mě manželka uvěznila doma). Ale i bez nich mi to dalo celkem zabrat. MOOOOC děkuji všem, že dbáte o to, aby nám svaly resp. ta polévka, kterou místo nich máme, neztrouchnivěly. Holčička musela hodně promrznout v tom vichru, který tam vlál, snad jí to nepoznamenalo…

Pouze bych chtěl poprosit o informaci týkající se správného dýchání při cvičení s činkami (pytlíky). Obecná zásada tuším praví, že nadechnout se máme v lehčí fázi cviku a vydechnout při náročnější či namáhavějším prvku cviku. Je to tak prosím i zde? Děkuji a přeji, ať jste zdraví a vnější panikou nedotčení!


Jste úžasní, díky za to co pro dříve narozené děláte. Veliký dík všem, co se na tom podíleli. To nemá chybu záběry super.


Velice děkuji za pěkná  videa. Je to od Tebe výborný nápad, za který bys měla dostat metál. Těším se na další videa.


Moc děkujeme za návod ke cvičení, je to prima zpestření v této době. Budeme se snažit cvičit a přežít.


Zdravím – jsi prostě skvělá = profík na svém místě. Přeji pohodový den tobě a všem, které máš ráda


Tak jsem si ted střihla to tvoje cvičení a jsem perfektně rozhýbaná :-), jsi úžasná, že se nám tak věnujete


Už jsme část ráno vyzkoušeli – zařadili do naší obvyklé ranní sestavy. Je to perfekt – člověk bez vedení nemá ani tu výdrž ani motivaci, odpoledne pokračujeme. Přejeme vše a ať se viry i špatné naladění vyhýbá nám všem. Jak napsal jeden můj spolužák z lontu – jedu na kole do sámošky „Bůh mě opatruj“.


Díky za předlohu cvičení. Udělala jsem si svoji sestavu. Ale obměna je vítaná, člověk nespadne do letargie. Jste úžasní a neskuteční. Stejně tak jsou úžasné všechna tvá děvčata. Moc si toho cením a vážím, co pro nás děláš. Máš moje velké díky a obdiv.


Cvičení je bezvadné a hlavně je to, jako bychom byli společně venku, což je určitě pro všechny jako balzám na psychiku!


Máš můj neskonalý obdiv a dík, že Vám stojíme za to.